Przejdź do treści

Green Power

Farma wiatrowa w gminie Bogoria

  • przez

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami jednym z naszych sukcesów ➡ projektem farmy wiatrowej w gminie Bogoria, w powiecie staszowskim, w województwie świętokrzyskim.

W projekt byliśmy zaangażowani przez 9 lat. W 2009 roku nasi specjaliści wyselekcjonowali lokalizacje projektu i poszczególnych turbin wiatrowych, a pod koniec 2018 roku przekazaliśmy nowemu inwestorowi kompletny i gotowy do budowy projekt składający się z 10 turbin wiatrowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz drogami. Elektrownie wiatrowe o łącznej mocy 20MW zlokalizowane są w miejscowościach: Malkowice, Ceber, Gorzków, Przyborowice, Szczeglice, Wysoki Duże, Pęcławice Górne i Witowice.

W zakres naszych działań wchodziły prace koncepcyjne, szczegółowe analizy, pozyskanie prawa do gruntów, regulacje wszelkich formalności, uzyskanie kompletu decyzji, pozwoleń, warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej oraz uzyskanie prekwalifikacji do udziału w aukcji OZE. Braliśmy czynny udział w akcjach prospołecznych ściśle współpracując z lokalną społecznością oraz władzami Gminy Bogoria.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tej realizacji. Dzięki działającym turbinom mieszkańcy oraz gmina mogą teraz korzystać z nowych możliwości, jakie niesie ta inwestycja. To dla nas ogromne źródło satysfakcji i radości.

default

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *