Przejdź do treści

Green Power

O nas

Green Power Development to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2009 roku zajmujemy się kompleksową obsługą projektów oraz sprzedażą farm wiatrowych i fotowoltaicznych.

Misją Naszej Spółki jest rozwój energetyki odnawialnej z uwzględnieniem interesu ekonomicznego, ekologicznego i społecznego.

Realizując projekty energetyki odnawialnej, koncentrujemy się na ich ekonomicznej opłacalności. Przy czym priorytetem naszych działań uczyniliśmy zasadę „zrównoważonego rozwoju”, która wyraża się w zachowaniu harmonii pomiędzy interesem ekonomicznym, troską o środowisko naturalne i dobrem społeczności lokalnej.

Nasze wartości i misja czynią Nas świadomymi odpowiedzialności wobec partnerów, inwestorów oraz środowiska. W pełni identyfikujemy się z ideą społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility). Siedziba Green Power mieści się w Krakowie. Nasze działania skoncentrowane są na terenie Polski, ale jesteśmy równie otwarci na współpracę z partnerami zagranicznymi.

Green Power Development od początku swojej działalności współpracuje z czołowymi podmiotami zajmującymi się odnawialnymi źródłami energii.