Przejdź do treści

Green Power

Świadczone usługi

Kompleksowa obsługa inwestycji

Oferujemy kompleksowe prowadzenie prac projektowych dla farm fotowoltaicznych, farm wiatrowych jak i pojedynczych instalacji OZE. Pomagamy w wyborze właściwej lokalizacji, uzyskujemy wszystkie wymagane pozwolenia i nadzorujemy inwestycję do czasu uruchomienia. W trakcie naszych działań stawiamy na ścisłą współpracę z właścicielami gruntów, administracją lokalną i regionalną oraz zakładami energetycznymi, dzięki czemu proces realizacji inwestycji przebiega sprawnie i bez zakłóceń.

Raporty i analizy

Oferujemy również przygotowywanie raportów przydatności gruntów pod instalacje odnawialnych źródeł energii, obejmujące m.in.:

– analizy wietrzności
– analizy ukształtowania i szorstkości terenu
– analiza środowiska naturalnego
– analizy możliwości budowy i przyłączenia
– analiza możliwości transportowych
– analizy cienia i nasłonecznienia
– analizy opłacalności finansowej inwestycji

Raporty mogą być opracowane zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej. Oprócz części tekstowej zawierającej szczegółowe wyniki analizy dla wybranych lokalizacji, obejmują one również materiały kartograficzne prezentujące uzyskane wyniki.

Współpraca z właścicielami gruntów

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z właścicielami gruntów, którzy gotowi są wydzierżawić je pod instalacje fotowoltaiczne jak i wiatrowe. Naszą propozycję kierujemy zarówno do posiadaczy dużych obszarów jak i do właścicieli małych działek idealnych do budowy pojedynczych turbin lub małych projektów fotowoltaicznych. Nasi eksperci ocenią przydatność danego obszaru. 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem.