Przejdź do treści

Green Power

Zespół

Green Power Development tworzą ludzie

W skład zespołu wchodzą specjaliści z różnych dziedzin związanych z energetyką fotowoltaiczną i wiatrową (odnawialnych źródeł energii, inżynierii i ochrony środowiska, geografii, geodezji, zagospodarowania przestrzennego, prawa, meteorologii, aerodynamiki oraz budownictwa). Integracja wiedzy z różnych obszarów pozwala na innowacyjne i jednocześnie skuteczne podejście do każdego projektu.

Równocześnie doceniamy wagę biznesowego aspektu naszej działalności, dlatego ważną rolę w naszym zespole odgrywają osoby posiadające bogate doświadczenie inwestycyjne. Takie połączenie daje gwarancję profesjonalnej realizacji projektu oraz nawiązania stabilnych i rentownych relacji biznesowych.

Dzięki różnorodności jako zespół posiadamy wszechstronną wiedzę, kompetencje i wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług na każdym etapie współpracy.

W skład zarządu wchodzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu firm na rynku krajowym i zagranicznym, uczestnicy wielu projektów inwestycyjnych i deweloperskich, specjaliści w dziedzinie prawa i finansów oraz czynni od lat w branży energetycznej specjaliści w dziedzinie aerodynamiki, przepływów mas powietrza oraz optymalizacji lokalizacyjno-projektowej instalacji OZE.