Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Z myślą o bezpieczeństwie

    W wielu mniejszych miejscowościach bezpieczeństwo mieszkańców i ich mienia w dużej mierze opiera się działaniach Ochotniczych Straży Pożarnych. Zaangażowanie i bezinteresowna odwaga działających społecznie strażaków są szczególnie godne pochwały i wsparcia. Jest nam szczególnie miło, że w ramach naszych działań prospołecznych mogliśmy wesprzeć działalność Ochotniczej Straży Pożarnej w Królewicach (gmina Bejsce). Jesteśmy przekonani, że dzięki nowemu sprzętowi pożarniczemu, który będzie używany przez doświadczonych i profesjonalnych strażaków OSP Królewice, wydatnie zwiększy się poziom bezpieczeństwie w Królewicach, a także w sąsiednich miejscowościach.

      Poniżej umieściliśmy podziękowanie wysłane naszej firmie za pomoc dla OSP Królewice. Prezentowane na stronie zdjęcia, będące własnością Ochotniczej Straży Pożarnej, przedstawiają jej członków.