Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

XII Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie – 8.09.2013 - Bogoria

8 września 2013 odbyły się XIII Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie. Tegoroczne Święto Plonów obchodzono w Bogorii w powiecie staszowskim. Organizatorami Dożynek Wojewódzkich byli: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Prezes Świętokrzyskiej Izby Rolniczej, Starosta Staszowski i Wójt Gminy Bogoria. Program dożynek obejmował: uroczystą Mszę Świętą, konkurs wieńców dożynkowych, folkowe widowisko regionalne „Świętokrzyskie Granie”, liczne występy artystyczne oraz dożynkową zabawę z zespołem „Baciary” z Podhala. Dożynkom towarzyszyła wystawa płodów rolnych, maszyn i urządzeń do produkcji rolnej.

Na święcie pojawiła się ze swoim stoiskiem Farma Wiatrowa Bogoria. Przedstawiciele firmy rozdawali ulotki informacyjne o postępie w realizowanym projekcie farmy wiatrowej na terenie gminy Bogoria. Dla dzieci przygotowane były gadżety reklamowe w postaci: balonów, wiatraczków i cukierków. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników festynu.