Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Wyjazd na farmę wiatrową w Łękach Dukielskich


            27 lipca 2013 odbył się wyjazd studyjny na farmę wiatrową w Łękach Dukielskich (woj. podkarpackie) dla radnych oraz przedstawicieli sołectw Kluczewsko i Komparzów z gminy Kluczewsko.  Był to już drugi taki wyjazd zorganizowany przez spółkę Green Power Sigma. 8 czerwca 2013 na tę samą farmę wiatrową pojechali mieszkańcy gminy Kluczewsko. Tym razem wyjazd przeznaczony był dla administracji samorządowej z gminy. Wzięło w nim udział 26 osób, w tym wójt, kilku sołtysów, radnych i urzędników.

Podczas wyjazdu sołtys Łęk Dukielskich – Pan Tomasz Węgrzyn opowiedział o etapach realizacji inwestycji w jego gminie. Farma wiatrowa w Łękach Dukielskich działa już od 2009 roku. Pan Sołtys przedstawił zebranym jak wyglądała współpraca inwestora ze społecznością lokalną w czasie realizacji projektu oraz jakie korzyści płyną z funkcjonowania farmy wiatrowej. Zwiedzający mogli również porozmawiać z mieszkańcami, którzy na co dzień żyją w sąsiedztwie farmy wiatrowej.

Wyjazd zorganizowała spółka Green Power Sigma, która planuje budowę farmy wiatrowej na terenie gminy Kluczewsko. Spółka chciała tym wyjazdem zwiększyć świadomość społeczności na temat konieczności wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz pokazać, że budowa farmy wiatrowej może przynieść wiele korzyści dla gminy i jej mieszkańców.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wyjazdu: