Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Wyjazd na Farmę Wiatrową Kisielice


W dniach 11-12 czerwca 2012 r. odbył się wyjazd na Farmę Wiatrową do gminy Kisielice w województwie warmińsko-mazurskim. Farma ta zlokalizowana jest w dwóch sołectwach Gminy Kisielice: Łodygowo oraz Łęgowo i istnieje od 2007 r. W jej skład wchodzi 39 turbin wiatrowych. W wyjeździe wzięli udział przedstawiciele Urzędu Gminy w Bogorii, Starostwa Powiatowego w Staszowie, Urzędu Miasta i Gminy Staszów, także przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury w Staszowie oraz sołtysi z terenu gminy Bogoria.

Uczestnicy tego wyjazdu zapoznali się z funkcjonowaniem miejscowej farmy wiatrowej, a także wysłuchali prelekcji Burmistrza Kisielic, Pana Tomasza Koprowiaka, który opowiadał o wyzwaniach, jakie niesie ze sobą budowa farmy oraz o korzyściach, jakie farma obecnie przynosi mieszkańcom i gminie. Co warto podkreślić, po kilku latach jej działania, aż 80-85% mieszkańców gminy Kisielice jest pozytywnie bądź też neutralnie nastawionych do funkcjonowania farmy w ich otoczeniu.

W ramach wyjazdu również zaprezentowana została szczegółowa prezentacja o projektowanej przez nas farmiy wiatrowej w gminie Bogoria, na którą składać się będzie 10 turbin o mocy 3 MW każda.

W zgodnej opinii uczestników wyjazdu, jego organizacja była bardzo potrzebna, gdyż zobaczyli oni jak w praktyce funkcjonuje taka inwestycja.

19.06.2012. 00:00