Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

VI Wojewódzkie Święto Ekologii Dożynki Gminy Bogoria

W dniu 9 września 2012 r. na terenie kompleksu boisk szkolnych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bogorii odbyły się Gminne Dożynki połączone z VI Wojewódzkim Świętem Ekologii. Patronat nad uroczystościami objął Wójt Gminy Bogoria p. Władysław Brudek.

Na uroczystościach nie mogło zabraknąć również stoiska naszej firmy. Wszystkie osoby odwiedzające nasze stoisko mogły zasięgnąć wyczerpujących informacji nt. prowadzonej przez nas inwestycji w gminie.

Nasza firma przygotowała również loterię dla najmłodszych mieszkańców gminy. Dzieci po narysowaniu swojego wyobrażenia na temat energetyki wiatrowej w ich gminie, brały udział w losowaniu jednej z wielu nagród.

Przy okazji tej imprezy wiceprezes zarządu Green Power Development Adam Królikowski wręczył zakupione wcześniej stroje sportowe zawodnikom Uczniowskiego Klubu Sportowego „ZORZA” w Bogorii za co w ramach oficjalnego podziękowania od Zastępcy Dyrektora Zespołu Szkó Ogólnokształcących W Bogorii - p. Piotra Adamczyka wręczony został dres sportowy klubu "ZORZA" Bogoria.

 

Materiał video:

 

Galeria :