Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Święto Muzyki - XI Międzypowiatowy Festiwal Orkiestr Dętych, Polichna 2013

W dniach 20-21 lipca 2013 r. w Polichnie (gmina Szastarka) zorganizowano wielkie Święto Muzyki. Była to już XI edycja Międzypowiatowego Festiwalu Orkiestr Dętych.

Impreza rozpoczęła się w sobotę o godz. 19.00. Tego dnia gościem specjalnym był Captain Jack. Następnie na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Bartosz Abramski, Kalimero, Faster i Marvel. Drugi dzień Święta Muzyki rozpoczął się od uroczystej Mszy Świętej sprawowanej w intencjach muzyków. Następnie korowód przemaszerował na stadion sportowy w Polichnie, gdzie oficjalnego otwarcia imprezy dokonał jej gospodarz - Wójt Gminy Szastarka Pan Tomasz Mularczyk. Tego dnia wystąpiła również Orkiestra Dęta reprezentująca GCK Polichna, obchodząc jednocześnie jubileusz 90-lecia swojego istnienia. Podczas drugiego dnia imprezy na scenie zaprezentował się cieszący się dużą popularnością wśród publiczności Kabaret z Kopydłowa, ponadto wystąpiły takie gwiazdy jak LIBER i Natalia Szroeder, zespół FEEL oraz MAXEL.

Na zaproszenie Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Szastarce w imprezie wzięła również udział Farma Wiatrowa Szastarka. Spółka była jednym z współorganizatorów imprezy, dofinansowując ją kwotą 4 000 zł. Farma Wiatrowa Szastarka realizuje projekt farmy wiatrowej na terenie gminy Szastarka i często angażuje się w rożne inicjatywy lokalne, chcą przybliżyć swoją inwestycję mieszkańcom gminy. Przedstawiciele spółki zorganizowali stoisko, na którym udzielali szczegółowych informacji o realizowanej inwestycji oraz rozdawali ulotki informacyjne. Mieszkańcy byli bardzo zainteresowani projektem, pytali głównie o wpływ inwestycji na otaczające środowisko. Dla najmłodszych spółka przygotowała gadżety firmowe – balony, wiatraczki, elementy odblaskowe i cukierki.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z tego wydarzenia: