Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Spotkanie sołeckie w Złotnikach

W dniu 23 października 2012 r. na prośbę Burmistrza Miasta i Gminy Małogoszcz p. Jana Głogowskiego w Zespole Placówek Oświatowych w Złotnikach zorganizowano spotkanie informacyjne z mieszkańcami gminy nt. realizacji projektu budowy farmy wiatrowej w gminie Małogoszcz.

W spotkaniu ze strony inwestora uczestniczyli przedstawiciele naszej firmy, która wraz z partnerem – Contino Wind Partners Sp. z o.o. utworzyła spółkę celową dedykowaną realizacji tego projektu – Green Power Beta Sp. z o.o.

Podczas spotkania została zaprezentowana koncepcja projektu wraz z przedstawieniem faktów i mitów na temat energetyki wiatrowej oraz jej wpływu na ludzi i środowisko. Ponadto specjalnym gościem spotkania był sołtys wsi Łęki Dukielskie (woj. podkarpackie) – p. Tomasz Węgrzyn, który przedstawił etapy budowy farmy wiatrowej w jego miejscowości, korzyści oraz odczucia ludzi mieszkających w sąsiedztwie turbin wiatrowych. Po zakończeniu wystąpień nasi specjaliści udzielali odpowiedzi na zadawane przez uczestników pytania.

Galeria:

 

07.11.2012. 12:40