Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Spotkania sołeckie 28.02 - 02.03.2012 r.

Pierwszym etapem konsultacji społecznych na terenie Gminy Urzędów był cykl spotkań  przeprowadzonych w dniach 28 lutego – 2 marca w 4 sołectwach gminy Urzędów - Rankowskie, Mikuszewskie, Góry i Bęczyn. W obrębie tych miejscowości planowana jest lokalizacja farmy wiatrowej.
 
Celem naszych konsultacji było udzielenie społeczności lokalnej rzeczowej i wiarygodnej informacji o planowanym przedsięwzięciu, a także zasięgnięcie opinii samych mieszkańców na temat planowanej inwestycji. Poznanie nastawienia mieszkańców tych miejscowości da możliwość uwzględnienia zgłaszanych uwag i zastrzeżeń, co w dalszym etapie planowania inwestycji pozwoli wspólnie wypracować optymalny wariant projektowanej inwestycji.
 
Dzięki spotkaniom wypracowane zostało wspólne stanowisko, że projekt zostanie prawdopodobnie realizowany etapowo. W pierwszej kolejności, pilotażowo, stanęłyby 4 urządzenia na gruntach będących własnością gminy.  Następnie, przy akceptacji społecznej projektu pilotażowego, doszłoby do budowy pozostałych turbin, dzięki czemu farma wiatrowa składać się będzie łącznie z 25 urządzeń.
 
Dodatkowo ustalono, że w najbliższym czasie mieszkańcy 4 wskazanych na początku sołectw Gminy Urzędów – bezpośrednio zainteresowani inwestycją – oraz pracownicy Urzędu Gminy wyjadą na istniejącą farmę wiatrowa położoną w gminie o podobnym ukształtowaniu i rolniczym charakterze. Przy tej okazji władze Urzędowa będą miały okazję spotkać się z władzami gminy gdzie istnieje już farma wiatrowa celem wymiany doświadczeń, a także nawiązania ewentualnych kontaktów.

Materiał video:

03.03.2012. 00:00