Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Spotkania informacyjne w gm. Bejsce

W dniach 27 i 28 września 2012 w miejscowościach Bejsce oraz Czyżowice odbyły się spotkania informacyjne z mieszkańcami gminy dotyczące realizacji projektu budowy farmy wiatrowej na terenie gminy.

W spotkaniach ze strony inwestora wzięli udział przedstawiciele naszej firmy, która wraz z partnerem – Contino Wind Partners Sp. z o.o. utworzyła spółkę celową dedykowaną realizacji tego projektu – Farma Wiatrowa Bejsce Sp. z o.o. Na spotkaniu przedstawione zostały wszystkie wstępne założenia projektu oraz etapy, które mamy już za sobą i także te, które są planowane w najbliższym czasie. Mieszkańcy gminy mogli dowiedzieć się  kilka słów na temat faktów i mitów dotyczących energetyki wiatrowej oraz jej wpływu na ludzi oraz środowisko.

Dodatkowo gościem spotkania był p. Tomasz Węgrzyn – sołtys wsi Łęki Dukielskie, na terenie której od 4 lat funkcjonuje farma wiatrowa. W swej prezentacji przedstawił etapy budowy farmy wiatrowej, korzyści dla społeczności lokalnych oraz odczucia ludzi mieszkających w sąsiedztwie turbin wiatrowych. Po prezentacjach nasi specjaliści udzielali odpowiedzi na zadawane przez uczestników pytania.

Materiał video:

 

 

03.10.2012. 12:27