Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Rozdanie nagród za udział w konkursie organizowanym przez Farmę Wiatrowa Bogoria

W dniu 27 czerwca 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w trzeciej edycji konkursu plastycznego. W konkursie wzięło udział 82 dzieci ze szkół podstawowych w: Bogorii, Jurkowicach, Szczeglicach, Niedźwiedziu oraz z Gimnazjum Publicznego w Bogorii. Prace biorące udział w konkursie można podziwiać na wystawie zorganizowanej w Gminnym Ośrodku Kultury. Organizatorem oraz sponsorem nagród była Farma Wiatrowa Bogoria, która realizuje projekt farmy wiatrowej na terenie gminy Bogoria. Tym razem tematykę energetyki wiatrowej chciała przybliżyć najmłodszym mieszkańcom gminy. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, dzieci bardzo ambitnie podeszły do tematów konkursowych. Najlepsze prace zostały nagrodzone sprzętem sportowym i turystycznym. Dodatkowo przyznaliśmy wiele nagród – wyróżnień, a każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom.

Farma Wiatrowa Bogoria chcąc dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo dzieci w czasie wypoczynku wakacyjnego, wraz z dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Bogorii zorganizowała spotkanie z policjantami, którzy przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa. Każde dziecko dostało od firmy drobny odblaskowy upominek w postaci opaski, naklejki oraz zawieszki.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z tego wydarzenia: