Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Rozdanie nagród za udział w konkursach organizowanych przez Farmę Wiatrową Frampol

26 czerwca 2013 roku w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste rozdanie nagród przyznanych w III edycji szkolnych konkursów plastycznych zorganizowanych na terenie gminy Frampol.

Organizatorem konkursów była spółka FARMA WIATROWA FRAMPOL, która realizuje projekt farmy wiatrowej na terenie gminy Frampol. Celem konkursów było przybliżenie tematyki energetyki wiatrowej najmłodszym mieszkańcom gminy.

Dzieci rywalizowały w 3 kategoriach wiekowych. Najmłodsze dzieci ze szkół podstawowych z klas I-III mogły wykazać się zdolnościami plastycznymi w temacie „FARMA WIATROWA WE FRAMPOLU. KRAJOBRAZ Z TURBINĄ W TLE”. Dla dzieci z klas IV-VI obowiązywał temat „INŻYNIERIA I SZTUKA”, a ich zadanie polegało na przygotowaniu pracy graficznej prezentującej oryginalna wizję turbiny wiatrowej – niespotykany projekt, który mógłby być prezentowany w galerii sztuki. Natomiast młodzież ze szkół ponadpodstawowych miała wykonać prezentację pt. „ŚRODOWISKO NATURALNE W PRZYSZŁOŚCI” pokazującą dlaczego powinniśmy dbać o otaczający nas świat.

Organizator – FARMA WIATROWA FRAMPOL ufundowała bardzo atrakcyjne NAGRODY za najlepsze prace. Chcąc zachęcić młodych mieszkańców gminy do aktywnej formy spędzania wolnego wakacyjnego czasu, w tym roku nagrodami w konkursie był sprzęt sportowy: waveboardy, hulajnogi, plecaki turystyczne, śpiwory, zestawy do gry w badmintona i inne. Zainteresowanie dzieci było bardzo duże, dlatego przyznaliśmy wiele nagród specjalnych i wyróżnień. Każdy z uczestników dostał pamiątkowy dyplom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z rozdania nagród: