Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Rozdanie nagród w konkursach szkolnych w gminie Bejsce

W dniu 26 czerwca 2013 r. w Szkole Podstawowej w Dobiesławicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w trzeciej edycji konkursu plastycznego. Konkurs zorganizowała FARMA WIATROWA BEJSCE, która planuje budowę farmy wiatrowej w gminie Bejsce. Poprzez konkurs chcieliśmy przybliżyć najmłodszym mieszkańcom gminy tematykę energetyki wiatrowej. W  konkursie wzięło udział 54 dzieci ze szkół podstawowych z Dobiesławic oraz Bejsc. Konkurs wspierany był również przez samorząd lokalny. W rozdaniu nagród uczestniczył wójt gminy Józef Zuwała, który osobiście pogratulował wygranym uczniom oraz podziękował Farmie Wiatrowej Bejsce za organizację konkursów.

Dzieci, które dyrektor szkoły Pan Waldemar Woźniak zgromadził na uroczystym apelu, otrzymały bardzo atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego, który mamy nadzieję, będzie dobrze im służył w czasie przerwy wakacyjnej. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie konkursem firma przyznała wiele wyróżnień. Każdy uczestnik konkursu otrzymał także pamiątkowy dyplom. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów i zapraszamy do brania udziału w kolejnych edycjach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z tego wydarzenia: