Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Przyznano nagrody w II edycji konkursu ekologicznego w Zaklikowie

Znamy już tegorocznych zwycięzców konkursu ekologicznego przeprowadzanego wśród uczniów wszystkich szkół w gminie Zaklików. Pomysłodawcą i fundatorem nagród w konkursie, podobnie jak w zeszłym roku, były firmy Green Power Development i Contino Wind Group, które planują realizację  farmy wiatrowej na terenie Gminy Zaklików. Nagrody wręczono na uroczystościach z okazji zakończenia roku szkolnego.
Konkurs był podzielony na 3 kategorie wiekowe. Uczniowie klas 1-3 oraz 4-6 mieli za zadanie stworzenie pracy plastycznej nawiązującej do tematu „Wykorzystanie wiatru wczoraj i dziś”. Dodatkowym rozróżnieniem poziomu trudności miedzy obiema grupami wiekowymi była forma pracy – młodsi uczniowie wykonywali pracę „na płaszczyźnie” natomiast starsi mieli za zadanie zbudowanie „formy przestrzennej”. Trzecia grupa uczestników konkursu to uczniowie szkół ponadpodstawowych. Ich zadaniem było „Przygotowanie prezentacji multimedialnej promującej energetykę wiatrową”.
Tegoroczna edycja konkursu, cieszyła się jeszcze większą popularnością wśród uczniów niż rok temu a poziom zgłoszonych prac był bardzo wyrównany – jury przyznało aż 13 dodatkowych wyróżnień.
Główne nagrody zdobyli:
I miejsce - Adaś Szułkowski z kl. II i  Mateusz Skrzypek  z kl. V ze szkoły podstawowej w Lipie oraz Sylwia Rudnicka  z   I kl.  z gimnazjum w Zdziechowicach - nagroda konsola Sony PSP.
 
 

II miejsce - Jakub Chmielnicki z kl. III  ze szkoły podstawowej w  Zdziechowice, Kamil Nizioł z  kl. VI ze szkoły podstawowej w Zaklikówie oraz Krystian Butkowski z kl. III z gimnazjum w Lipie - aparaty fotograficzne Nikon.

 
III miejsce - Jakub Zarębski z kl. II oraz Paweł Spasiuk z kl. IV ze szkoły podstawowej w Zaklikowie oraz Ewa Dyoniziak z kl. I z gimnazjum w Lipie - odtwarzacz MP4 Creative.
 

„Wyniki drugiej edycji konkursu ekologicznego przerosły nasze oczekiwania. Prace, które przygotowali uczniowie z naszej Gminny miały bardzo wysoki poziom artystyczny. Cieszę się, że w zabawę zaangażowało się tak wiele osób, bo to świadczy o tym, że temat ekologii i ochrony środowiska naturalnego jest dla nas ważny – powiedział Andrzej Koch z Urzędu Gminy w Zaklikowie.
 

Wszystkie prace można podziwiać na wystawie w  Gminnym Ośrodku Kultury w Zaklikowie do 20 lipca oraz na stronie internetowej
www.gokzaklikow.pl

 
 

11.07.2012. 15:17