Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Przekazanie placu zabaw przedstawicielom sołectwa Wola Tesserowa

Na prośbę Rady Sołeckiej miejscowości Wola Tesserowa, spółka Green Power Beta sfinansowała budowę placu zabaw dla dzieci i młodzieży w Woli Tesserowej. Zgodnie z umową zawartą z wykonawcą już 22 lipca 2013 roku oddany został do użytku plac zabaw zlokalizowany przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Tesserowej. Na chwilą obecną trwają jeszcze ostatnie wykończenia tej inwestycji – tzn. posadowienie przed obiektem „bujaka” oraz przygotowanie planu wykonania ogrodzenia obiektu.

Spółka Green Power Beta realizuje na terenie gminy Małogoszcz projekt farmy wiatrowej. Mamy nadzieję, że dzięki dofinansowaniu placu zabaw, mieszkańcy zapoznają się bliżej z zakresem działalności naszej spółki oraz realizowaną inwestycją. Chcielibyśmy, aby ta inicjatywa utwierdziła mieszkańców w przekonaniu, że jesteśmy godnym zaufania oraz rzetelnym inwestorem, który w sposób profesjonalny oraz w zgodzie ze społecznością lokalną realizuje ekologiczną inwestycję na terenie ich gminy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: