Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Piknik na Stawku w Księżomierzy

 

IV Wakacyjny Piknik na Stawku 2015, którego współorganizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Księżomierz, odbył się 15 sierpnia. Na boisku sportowym przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Księżomierzy, podczas Pikniku odbyła się impreza integracyjno-sportowa, podczas której odbyły się mecze piłki nożnej pomiędzy sołectwami w różnych kategoriach wiekowych. Zorganizowany został także mi.in. turniej siatkówki plażowej, oraz konkurs kulinarny na najsmaczniejsze ciasto, a także wiele innych ciekawych atrakcji.

Impreza cykliczna, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno mieszkańców Księżomierzy, ale też okolicznego Aleksandrowa, ma za zadanie jak najlepiej promować samą gminę Gościeradów oraz lokalnych przedsiębiorców. Działania na rzecz wypromowania Wakacyjnego Pikniku na Stawku, są organizowane społecznie, dlatego firma Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. zawsze chętnie sponsoruje tego typu projekty i tak stało się tym razem.

Dziękujemy za zaproszenie!