Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Nasi partnerzy

   Contino Wind Group jest grupą powiązanych podmiotów, dedykowanych rozwojowi projektów wiatrowych w Polsce, korzystających z wieloletniego doświadczenia na rynku europejskim (Francja, Austria, Niemcy). Właścicielem Contino Wind Group jest międzynarodowy holding z siedzibą w Luksemburgu.

Jesteśmy podmiotem, prowadzącym działalność w dziedzinie rozwijania projektów farm wiatrowych, w zakresie technicznego i administracyjnego doradztwa, realizacji prac montażowo-budowlanych „pod klucz”, a także ich eksploatacji.

   Contino Wind Group to doświadczony i wiarygodny partner o ugruntowanej pozycji i ponad 15-letnim doświadczeniu. Troska o bezpieczeństwo energetyczne i środowisko naturalne zapewniają powodzenie podejmowanych projektów i wysoką rentowność inwestycji. Osoby realizujące nasze projekty posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowie i eksploatowaniu farm wiatrowych oraz innych projektów inwestycyjnych. Członkowie zespołu Contino realizowali do tej pory projekty poza granicami Polski o łącznej mocy ponad 900 MW.

   Strategia Contino Wind Group obejmuje zarówno prace w zakresie rozwoju własnych projektów farm wiatrowych, jak również przejęcia i zakupy przygotowanych projektów na zaawansowanym etapie rozwoju, a także inwestycje w gotowe projekty z uzyskanymi pozwoleniami.  

   Głównym celem działalności jest budowa znacznego portfela parków wiatrowych i ich eksploatacja.

  Contino Wind Partners Sp. z o.o. jest główną i największą spółką, poprzez którą prowadzona jest działalność na terenie Polski. Jest ona spółką wiodącą dla grupy powiązanych podmiotów CONTINO WIND GROUP, która skupia kilkanaście spółek prawa handlowego dedykowanych rozwijaniu projektów wiatrowych w Polsce m.in.

 

–          Contino Alfa sp. z o.o.

–          Contino Białogard sp. z o.o.

–          Contino Delta sp. z o.o.

–          Contino Czyżew sp. z o.o.

–          Contino Polska sp. z o.o.

–          Contino Suraż sp. z o.o.

–          Contino Theta sp. z o.o.

–          Farma Wiatrowa Bogoria sp. z o.o.

–          Farma Wiatrowa Szastarka sp. z o.o.

–          Farma Wiatrowa Frampol sp. z o.o

 

   Od początku działalności w Polsce realizacja projektów jest wspierana dzięki nawiązaniu współpracy z Von der Heyden Group, uznanym na rynku nieruchomości międzynarodowym deweloperem, który od 1989 r. skoncentrował swoje główne działania na rynku polskim. 

  Podczas etapu wykonawczego korzystamy z danych technicznych turbin renomowanego producenta turbin wiatrowych, firmy Siemens. Dwadzieścia pięć lat doświadczenia oraz liczne certyfikaty są gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności budowanych wspólnie z nim farm wiatrowych.

 

Partner Green Power Development - producent turbin Siemens