Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

O nas

Misja


Misją Green Power Development jest rozwój

energetyki odnawialnej z uwzględnieniem interesu ekonomicznego,

ekologicznego i społecznego.

 

Realizując projekty energetyki odnawialnej koncentrujemy się na ich ekonomicznej opłacalności, jak również w naszych działaniach priorytetowo traktujemy zasadę "zrównoważonego rozwoju", która wyraża się w zachowaniu harmonii pomiędzy interesem ekonomicznym, dbałością o środowisko naturalne i dobro społeczności lokalnej.

Nasze wartości i misja czyni nas świadomymi odpowiedzialności wobec partnerów, inwestorów oraz środowiska. W pełni identyfikujemy się z ideą społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR - Corporate Social Responsibility)


Nasze działania skoncentrowane są na terenie Polski, ale jesteśmy równie otwarci na współpracę z partnerami zagranicznymi.

Zarząd Green Power Development sp. z o.o. sp. k.

 

  


 

Know how


Oferta Green Power Development jest rezultatem szczegółowych analiz i dogłębnego zrozumienia branży energetyki odnawialnej w Polsce i na świecie. Wierzymy w to co robimy, ale to specjalistyczna wiedza i narzędzia oraz doświadczenie biznesowe naszego zespołu zapewniają partnerom poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie współpracy: od wyboru i pozyskania optymalnej lokalizacji do uzyskania pozwolenia na budowę.

Dbając o wysokie standardy naszych usług podczas realizacji projektów instalacji energetyki odnawialnej współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi wykonawcami, między innymi z renomowanym producentem turbin wiatrowych Siemens. Więcej informacji na ten temat znajduje się na podstronie Nasi partnerzy.

Częścią naszej wiedzy i eksperckich analiz dzielimy się z Państwem na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do działu Encyklopedia Energii Wiatrowej.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością na nie odpowiemy.
 

Nasz zespół


Kadra inżynierska i projektowa

W skład zespołu wchodzą specjaliści z różnych dziedzin związanych z energetyką fotowoltaiczną i wiatrową (odnawialnych źródeł energii, inżynierii i ochrony środowiska, geografii, geodezji, zagospodarowania przestrzennego, prawa, meteorologii, aerodynamiki oraz budownictwa). Integracja wiedzy z różnych obszarów pozwala na innowacyjne i jednocześnie skuteczne podejście do każdego projektu.

Równocześnie doceniamy wagę biznesowego aspektu naszej działalności, dlatego ważną rolę w naszym zespole odgrywają osoby posiadające bogate doświadczenie inwestycyjne. Takie połączenie daje gwarancję profesjonalnej realizacji projektu oraz nawiązania stabilnych i rentownych relacji biznesowych.

Dzięki różnorodności jako zespół posiadamy wszechstronną wiedzę, kompetencje i wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość naszych usług na każdym etapie współpracy.

Kadra Zarządzająca

W skład zarządu wchodzą osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu firm na rynku krajowym i zagranicznym, uczestnicy wielu projektów inwestycyjnych i deweloperskich, specjaliści w dziedzinie prawa i finansów oraz czynni od lat w branży energetycznej specjaliści w dziedzinie aerodynamiki, przepływów mas powietrza oraz optymalizacji lokalizacyjno-projektowej instalacji OZE.