Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Konsultacje społeczne w Gminie Jakubów 18 - 23 kwietnia 2012 r.

Budowa farmy wiatrowej jest inwestycją wyjątkowo skomplikowaną i czasochłonną. Dla powodzenia realizacji inwestycji tego typu bardzo istotna jest przychylność społeczności lokalnej, która możliwa jest tylko wtedy, gdy wszystkie osoby mieszkające w sąsiedztwie projektowanych turbin wiatrowych są kompetentnie i rzeczowo informowane zarówno o energetyce wiatrowej, jak i o zamierzeniach inwestora.
 
Wychodząc z takiego założenia Green Power Development w dniach 18,19 i 23 kwietnia 2012 roku wspólnie z Urzędem Gminy Jakubów zorganizowało spotkania sołeckie, podczas których obecne osoby zapoznano z podstawami energetyki wiatrowej oraz naszymi planami inwestycyjnymi. Bardzo ważne były również części dyskusyjne, podczas których osoby zainteresowane tematyką energii wiatrowej uzyskały wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie zadane pytania.
 
Kolejnym działaniem służącym zapoznaniu społeczności lokalnej z energetyka wiatrową będzie organizacja wyjazdu na istniejącą farmę wiatrową, na który zaproszone zostaną przedstawiciele społeczności lokalnych wszystkich miejscowości, na obszarze których planowana jest nasza inwestycja.
 
 

26.04.2012. 15:09