Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Konkurs plastyczny zorganizowany przez Farmę Wiatrową Annopol w gminie Annopol – powiat Kraśnik

W maju 2013, dla uczniów szkół z gminy Annopol zorganizowane zostały konkursy plastyczne o tematyce związanej z energetyka wiatrową. Organizatorem była spółka Farma Wiatrowa Annopol, która na terenie gmin Annopol oraz Gościeradów realizuje projekt farmy wiatrowej. Dzieci biorące udział w konkursie miały ponad miesiąc czasu na przygotowanie prac w 2 kategoriach wiekowych. Dla najmłodszych dzieci ze szkół podstawowych z klas I-III temat brzmiał „FARMA WIATROWA W ANNOPOLU. KRAJOBRAZ Z TURBINĄ W TLE”. W tej kategorii dzieci miały do wykonania rysunek dowolna techniką plastyczną. Starsi uczniowie klas IV-VI otrzymali temat „INŻYNIERIA I SZTUKA”, a ich zadaniem było przygotowanie pracy graficznej prezentującej oryginalną wizję turbiny wiatrowej – niespotykany projekt, który mógłby być prezentowany w galerii sztuki.

W dniu 22 czerwca 2013 roku w Annopolu (woj. lubelskie) odbyło się  Nadwiślańskie Spotkanie Sobótkowe, na którym przedstawiciele Farmy Wiatrowej Annopol dokonali uroczystego rozstrzygniecie konkursów szkolnych. Przedstawicielka firmy – Pani Ilona Gawrysiak uroczyście wręczyła nagrody za najlepsze prace. W tym roku firma postanowiła zachęcić dzieci do aktywności w czasie wakacji, więc nagrodami był sprzęt sportowy: deskorolki „waveboard”, hulajnogi, zestawy do gry w badmintona i inne. Dzieci bardzo cieszyły się z otrzymanych nagród. Każdy z uczestników otrzymał również pamiątkowy dyplom. Bardzo dziękujemy za liczny udział w konkursach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rozdania nagród: