Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Konkurs plastyczny w gminie Zaklików

Pod koniec roku szkolnego 2012/2013 Farma Wiatrowa Zaklików – spółka realizująca na terenie gminy projekt farmy wiatrowej – zorganizowała dla uczniów szkół konkursy plastyczne. Ich celem było przybliżenie tematyki energetyki wiatrowej i odnawialnych źródeł energii najmłodszym mieszkańcom gminy.

Dzieci ze szkół miały miesiąc czasu na przygotowanie prac na konkursy.  W zależności od wieku obowiązywały 3 kategorie konkursowe:

·         „ Farma Wiatrowa w Zaklikowie. Krajobraz z turbiną w tle” – uczniowie klas I-III szkół podstawowych mieli do przygotowania pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką;

·         „Inżynieria i sztuka” – dla uczniów klas IV-VI obowiązywała praca graficzna prezentująca oryginalną wizję turbiny wiatrowej – niespotykany projekt, który mógłby być prezentowany w galerii sztuki;

·         „Środowisko naturalne w przyszłości” – uczniowie gimnazjów mieli okazję popisać się umiejętnością tworzenia prezentacji multimedialnych oraz wiedzy z zakresu ekologii.

W dniu 28 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół w Zdziechowicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursach. Przedstawiciel spółki Farma Wiatrowa Zaklików – Pan Grzegorz Mück przekazał nagrody najlepszym dzieciom. Pozostałe nagrody w szkołach w Zaklikowie i w Lipie tego samego dnia wręczyli dyrektorzy szkół podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo. Zachęcamy do brania udziału w kolejnych edycjach konkursów szkolnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: