Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Konkurs plastyczny w gminie Stoczek Łukowski zorganizowany przez spółkę Green Power Alfa

W maju 2013 zorganizowane zostały konkursy plastyczne dla uczniów  szkół znajdujących się na terenie gminy Stoczek Łukowski. Organizatorem konkursów była firma Green Power Alfa realizująca projekt farmy wiatrowej na terenie gminy Stoczek Łukowski. Poprzez konkursy chciała przybliżyć tematykę energetyki wiatrowej najmłodszym mieszkańcom gminy.

W konkursach wzięły udział dzieci z Zespołu Oświatowego w Kisielsku oraz Zespołu Oświatowego w Starej Prawdzie. Konkursy podzielone były na 3 kategorie wiekowe. Tematem dla najmłodszych uczniów szkoły podstawowej klas I-III było hasło „Wykorzystanie wiatru wczoraj i dziś”. Uczniowie mogli dowolną technika wykonać rysunek  przedstawiający powyższy temat. Nieco starsi uczniowie klas IV-VI musieli wykazać się zdolnościami plastyczno-modelarskimi. Mieli za zadanie zbudować konstrukcję z dowolnych materiałów przedstawiającą „Turbinę wiatrową w pomniejszeniu”. Z kolei uczniowie szkół ponadpodstawowych mieli za zadanie wykazać się szerszą wiedzą z dziedziny ekologii tworząc „Prezentację multimedialną promującą energetykę wiatrową”.

Zainteresowanie uczniów było bardzo duże. Organizator firma Green Power Alfa ufundowała bardzo atrakcyjne nagrody dla zwycięzców (min. czytniki e-book, odtwarzacze iPod, aparaty fotograficzne, zestawy klocków lego, gry planszowe i inne).

W dniu 3 czerwca 2013 z Zespole Oświatowym w Starej Prawdzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Przedstawiciele firmy Green Powe Alfa osobiście wręczyli nagrody zwycięzcom konkursu. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom. Kolejne wręczenie nagród odbyło się 26 czerwca 2013 w Zespole Oświatowym w Kisielsku. Tam również pojawił się przedstawiciel firmy, który razem z dyrekcją wręczył nagrody i dyplomy.

Wszystkim uczestnikom chcieliśmy serdecznie podziękować za udział i wykonanie pięknych prac. Mamy nadziej, że nagrody podobały się i będą wykorzystywane w czasie wakacyjnego wypoczynku. Zapraszamy do brania udziału w kolejnych edycjach konkursów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych wydarzeń: