Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Jubileusz 90 lecia założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Bejscach

W dniu 4 sierpnia 2013 r. Ochotnicza Straż Pożarna w Bejscach obchodziła jubileusz 90-lecia założenia jednostki, której towarzyszyła całodniowa impreza plenerowa dla mieszkańców gminy. Uroczystość ta połączona była z również z przekazaniem OSP Bejsce nowego samochodu gaśniczo-ratowniczego. Święto rozpoczęło się polową Mszą Świętą, którą odprawił ksiądz Stanisław Kostucha. W programie znalazły się uroczyste defilady pocztów sztandarowych i jednostek OSP, wpis do Księgi Pamiątkowej, wystąpienia okolicznościowe przedstawicieli władz lokalnych, wręczenie medali i odznaczeń oraz zabawa taneczna.

Na festiwalu oprócz licznych atrakcji zapewnionych przez organizatorów nie zabrakło stoiska spółki Farma Wiatrowa Bejsce Sp. z o.o., która dofinansowała uroczystą galę. Podczas uroczystości Prezes OSP – Pan Edward Krupa wielokrotnie kierował w naszą stronę podziękowania.

Wszystkie osoby odwiedzające nasze stoisko mogły zasięgnąć wyczerpujących informacji na temat prowadzonego przez nas projektu polegającego na budowie w gminie Bejsce parku wiatrowego. Przedstawiciele spółki rozdawali ulotki informacyjne oraz liczne upominki z logo naszej firmy (balony, wiatraczki, krówki itp.).  Bardzo cieszyło nas ogromne zainteresowaniem mieszkańców gminy Bejsce naszym stoiskiem.