Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

I edycja konkursu plastycznego 2011

Chcąc zwiększyć świadomość ekologiczną społeczeństwa oraz spopularyzować energetykę wiatrową jako rodzaj odnawialnej energii wśród młodych ludzi, a zwłaszcza dzieci nasza firma zorganizowała cykl konkursów plastycznych dla uczniów szkół pod tytułem „Energetyka wiatrowa i jej wpływ na otaczający Nas świat”. Celem konkursu jest wspieranie edukacji proekologicznej uczniów szkół podstawowych w miejscowościach, w których realizowane są nasze projekty farm wiatrowych, a więc:

1.     Annopol

2.     Gościeradów

3.     Szastarka

4.     Batorz

5.     Zaklików

6.     Frampol

7.     Urzędów

8.     Bogoria

9.     Bejsce

Do konkursu na przełomie roku (maj–czerwiec 2011) przystąpili uczniowie szkół podstawowych z 9 gmin. Konkurs ten został podzielony według dwóch kategorii wiekowych: Kategoria I : klasy  1 – 3, kategoria II : klasy 3 – 6. Technika wykonania prac była dowolna. Otrzymaliśmy ponad 500 prac plastycznych. Na zwycięzców czekały nagrody takie jak: cyfrowe aparaty fotograficzne, odtwarzacze mp4, gry planszowe. Ze względu na zaangażowanie dzieci i bardzo ciekawe pomysły zostało wręczonych również wiele wyróżnień i dodatkowych nagród. Przy ocenie prac jury zwracało uwagę nie tylko na estetykę i formę wykonanych prac ale na ich pomysłowość i przekaz – jak w ciekawy i inspirujący sposób można promować energetykę wiatrową.
 
Oto kilka nagrodzonych prac:
 
 
Zdjęcie z rozdania nagród w Gminie Urzędów:
 

07.06.2011. 00:00