Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Festiwal Pierogów w Wysokach Średnich - 1 lipca 2012


      W niedzielę 1 lipca 2012 r. w Wysokach Średnich (gm. Bogoria) odbył się Pierogowy Festiwal. Ta doroczna impreza organizowana jest wspólnie przez Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii, Lokalną Organizację Turystyczną „Czym Chata Bogota”, Stowarzyszenie „Nasza Gmina Bogoria”. Firma Green Power Development oraz Contino Wind Partners z racji prowadzonego w gminie Bogoria projektu udzieliła finansowego wsparcia na zorganizowanie imprezy.
 
    Na festiwalu oprócz licznych atrakcji zapewnionych przez organizatorów nie zabrakło stoiska firm Green Power Development oraz Contino Wind Partners. Nasi przedstawiciele przygotowali dla dzieci dwa konkursy: plastyczny przy stoisku, oraz drugi – quiz ekologiczny na scenie. Z kolei wszystkie osoby odwiedzające nasze stoisko mogły wziąć liczne upominki z logo naszych firm (ulotki informacyjne, balony, krówki itp.). Zarówno konkursy jak i samo stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem.
 
    Spośród przygotowanych specjalnie na ten dzień 61 rodzajów pierogów 10 osobowa komisja miała wyłonić jeden o najlepszym smaku. W składzie konkursowego jury zasiadał p. Marcin Nawrocki – prezes Contino Wind Partners. Nagrodę Grand Prix za najlepsze pierogi przyznano p. Krystynie Chudy z Kolonii Pęcławskiej.

04.07.2012. 13:59