Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Dożynki parafialne w Mieronicach 18.08.2013

18 sierpnia 2013 r. miały miejsce Dożynki Parafialne w Mieronicach (woj. świętokrzyskie). Pierwszym punktem imprezy była uroczysta procesja z Woli Tesserowej, skąd strażacy i okoliczni mieszkańcy przynieśli do kaplicy przepiękny dożynkowy wieniec. Po Mszy Św. i obrzędach poświęcenia oraz spożycia chleba z tegorocznego ziarna, wszyscy udali się na plac przed Domem Ludowym. Tam na wszystkich uczestników czekał poczęstunek – bigos, grochówka, pierogi, swojska wędlina i pyszne ciasta. Na dzieci czekało wesołe miasteczko, wiele konkursów i zabaw z nagrodami. Na scenie występowały zespoły z Domu Kultury w Małogoszczu, a końcowym elementem dożynek była dyskoteka pod gwiazdami. Dożynki odbyły się przy udziale środków unijnych pozyskanych przez Stowarzyszenie Świętego Piotra i Pawła z Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Jędrzejowska - GRYF”.

Na imprezie pojawili się również przedstawiciele Green Power Beta Sp. z o.o. Spółka ta realizuje projekt farmy wiatrowej na terenie gminy Małogoszcz i często pojawia się na imprezach lokalnych wspierając je również finansowo. Przedstawiciele spółki mieli swoje stoisko, na którym rozdawali ulotki informacyjne oraz udzielali informacji mieszkańcom na temat postępu w realizacji projektu. Zainteresowanie stoiskiem było bardzo duże. Dla dzieci przygotowane były gadżety reklamowe w postaci balonów, wiatraczków oraz cukierków. Rozdawane były również opaski odblaskowe dla najmłodszych uczestników imprezy w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje”.  Dziękujemy za zaproszenie na imprezę i tak duże zainteresowaniem naszym stoiskiem.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z tego wydarzenia: