Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Dożynki gminne w Wólce Gościeradowskiej 25 sierpień 2013 r.

W niedzielę 25 sierpnia 2013 r. w Wólce Gościeradowskiej (gmina Gościeradów) odbyły się Dożynki Gminne. Uroczystość rozpoczęła się dziękczynną Mszą Świętą na placu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. Po jej zakończeniu zostały zaprezentowane wieńce dożynkowe, przygotowane przez poszczególne sołectwa, koła gospodyń wiejskich i zespoły ludowe. Jury oceniało je w dwóch kategoriach: wieńców tradycyjnych i współczesnych. Tradycyjnym obrzędom towarzyszył festyn rodzinny, podczas którego zaprezentowali się lokalni artyści i zaproszone zespoły muzyczne. Na plenerowej scenie wystąpili: Orkiestra Dęta i Kapela Ludowa z Gościeradowa, Zespół Ludowy z Księżomierzy oraz zespół taneczny "Folwark" z Gminnego Ośrodka Kultury. Wieczorem publiczność bawiła się przy grupach: "Noise" z GOK-u, a także przy zespołach "Diadem", "L-Dee" i "Rockets". Organizatorzy zapewnili także degustację potraw regionalnych, a najmłodsi uczestnicy festynu mogli skorzystać z atrakcji wesołego miasteczka. Tegoroczne święto plonów Gminy Gościeradów zakończyła dyskoteka pod gwiazdami.

Na imprezie pojawiła się także Farma Wiatrowa Annopol. Przedstawiciele spółki mieli swoje stoisko, na którym rozdawali ulotki informacyjne oraz opowiadali o realizowanym projekcie farmy wiatrowej w gminach Annopol oraz Gościeradów. Zainteresowanie stoiskiem było bardzo duże, dla najmłodszych przygotowane były gadżety firmowe w postaci: balonów, wiatraczków, elementów odblaskowych oraz cukierków.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z tego wydarzenia: