Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Dożynki gminne w Szczeglicach - 18.08.2013

18 sierpnia 2013 Farma Wiatrowa Bogoria wzięła udział w Gminnych Dożynkach w Szczeglicach. Obrzędy rozpoczęła Msza Święta, a następnie procesja z wieńcami dożynkowymi na boisko szkolne PSP w Szczeglicach. Tradycyjnie został wybrany najpiękniejszy wieniec dożynkowy, nowością w tym roku był konkurs na „Sołtysa Roku”. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji w postaci stoisk z tradycyjnym jedzeniem i piciem, konkursów dla dzieci, a na scenie pojawiło się wiele grup tanecznych i muzycznych.

Podczas imprezy Farma Wiatrowa Bogoria miała swoje stoisko, na którym przedstawiciele spółki rozdawali ulotki informacyjnie o realizowanym projekcie farmy wiatrowej w gminie Bogoria. Uczestnicy imprezy mogli podejść i zapytać o interesujące ich rzeczy związane z budową farmy wiatrowej. Dla dzieci przygotowane były gadżety firmowe w postaci balonów, wiatraczków oraz cukierków.