Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Dożynki Gminne w Mniszku

Komitet Organizacyjny Dożynek Gminnych w Mniszku (gmina Gościeradów), zwrócił się do przedstawicieli Farmy Wiatrowej Annopol o wsparcie finansowe  działań mających na celu zorganizowanie imprezy plenerowej dla mieszkańców wsi i okolicy w dniu 30.08.2015.

Kontakt z Sołtysem, Panią Julitą Boroń, oraz Radnym Mniszek, Panem Krzysztofem Galantem pomógł nam w jak najlepszy sposób wspomóc uroczystość.

Mogliśmy również zaprezentować się przybyłym gościom z ofertą naszej firmy. Od początku prowadzenia projektu staramy się na bieżąco informować zainteresowanych o przebiegu prac, dlatego chętnie przyjeżdżamy z naszym stoiskiem reklamowym na różnego rodzaju imprezy, by na żywo porozmawiać z mieszkańcami i przy okazji rozdać foldery i ulotki informacyjne oraz drobne gadżety m.in. baloniki, papierowe wiatraczki, długopisy i cukierki.