Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Dożynki Gminne w Czyżowicach - 1.09.2013

1 września 2013 na placu szkolnym Publicznego Gimnazjum w Czyżowicach odbyły się Dożynki Gminne Bejsc. Imprezę rozpoczął pochód korowodu dożynkowego w asyście orkiestry dętej z Bejsc na uroczystą polową Mszę Świętą. Po Mszy zebrani goście mogli skosztować świeżo wypieczonego chleba z tegorocznych ziaren, wysłuchać przemówień okolicznościowych przedstawicieli gminy Bejsce, a także obejrzeć prezentacje pięknych wieńców dożynkowych. Na dożynkach wystawione były liczne stoiska z tradycyjnymi potrawami oraz napojami przygotowanymi przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. W części artystycznej na uczestników imprezy czekały liczne atrakcje w postaci występów grup tanecznych i muzycznych. Na zakończenie organizatorzy przygotowali imprezę taneczną pod gołym niebem.

Jednym ze sponsorów imprezy była Farma Wiatrowa Bejsce – spółka już szeroko znana na terenie gminy Bejsce. Realizując projekt farmy wiatrowej spółka często uczestniczy w imprezach lokalnych, aby przybliżyć mieszkańcom gminy inwestycję. Przy swoim stoisku przedstawiciele spółki rozdawali ulotki informacyjne, w których zawarte były informacje o postępie w realizacji projektu. Zainteresowane osoby mogły osobiście porozmawiać o projekcie. Dla dzieci przygotowane były balony, wiatraczki i cukierki z logo firmy.