Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Dni Zaklikowa 2015

Dwudniowa impreza plenerowa jaką były DNI ZAKLIKOWA w której spółka Farma Wiatrowa Zaklików wzięła udział 1 i 2 sierpnia bieżącego roku, to kolejna inicjatywa zorganizowana przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury.

Na zaproszenie Dyrektora GOK-u, Pana Waldemara Żelaznego, mogliśmy jako firma realizująca na terenie gminy projekt farmy wiatrowej, zaprezentować swoją działalność i spotkać się z mieszkańcami. 

Program tegorocznych obchodów był bardzo bogaty, m.in. odbył się I Turniej Szachowy o Zaklikowską Basztę, dla najmłodszych przygotowano wesołe miasteczko – Happy Park, którego organizatorzy przyjechali ze Słowacji, a całość była umilana przez występ różnych zespołów muzycznych, m.in. odbył się koncert zespołu Trubadurzy.

Na naszym stoisku firmowym oprócz ulotek informacyjnych, przygotowaliśmy gadżety dla dorosłych i dla dzieci, które były dodatkową darmową atrakcją podczas imprezy Dni Zaklikowa.