Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

„Dni nad Sanną”, 28 lipca 2013, Zaklików

W dniu 28 lipca 2013 r. na stadionie LZS „Sanna” w Zaklikowie (powiat stalowowolski) odbył się piknik „Dni nad Sanną”. Organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie, a jednym ze sponsorów była Farma Wiatrowa Zaklików, która dofinansowała imprezę kwotą 2000zł.

Bardzo licznie zgromadzona publiczność stworzyła niesamowita atmosferę. Piknik obfitował w wiele atrakcji, na początek odbyły się koncerty: Anety Kalinowskiej, laureatów III Festiwalu Piosenki Angielskiej, zespołu DD TOM oraz występy grupy tanecznej Kameleon. W drugiej części na imprezie przeprowadzono wiele konkursów dla dzieci, odbył się koncert Orkiestry Dętej OSP Zdziechowice oraz występ Kabaretu pod Wyrwigroszem, a na zakończenie, jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół VIDEO. Publiczność – zarówno starsza jak i młodsza bawiła się znakomicie do późnych godzin wieczornych.

W trakcie imprezy, zainteresowani mieszkańcy gminy mogli odwiedzić stoisko spółki Farma Wiatrowa Zaklików i uzyskać wszelkie informacje na temat postępu w realizacji projektu farmy wiatrowej w gminie Zaklików. Była to już kolejna okazja do spotkania z mieszkańcami gminy, rozmowy oraz rozdania ulotek informacyjnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: