Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Dni Gościeradowa 29-30 czerwiec 2013

W dniach 29-30 czerwca 2013 r. odbyły się w Gościeradowie (woj. lubelskie) Dni Gościeradowa. Na imprezie organizowanej przez Urząd Gminy Gościeradów nie zabrakło również naszej spółki – Farmy Wiatrowej Annopol, która realizuje projekt farmy wiatrowej na terenie gmin Gościeradów oraz Annopol. Jak zawsze na takich imprezach, firma zaprezentowała się na swoim stoisku, na którym rozdawane były ulotki informacyjne dla mieszkańców gminy. Można było również porozmawiać z przedstawicielami firmy o planowanej inwestycji. Dla dzieci przygotowane były baloniki, wiatraczki i słodycze. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy.  Dodatkowo w trakcie imprezy odbyło się uroczyste rozdanie nagród w konkursach plastycznych zorganizowanych przez Farmę Wiatrowa Annopol.

Pod koniec roku szkolnego w maju 2013 w szkołach na terenie gminy Gościeradów - Farma Wiatrowa Annopol zorganizowała konkursy plastyczne. Konkursy podzielone były na 3 kategorie wiekowe. Najmłodsze dzieci ze szkół podstawowych z klas I-III mogły wykazać się zdolnościami plastycznymi wykonując pracę pod tytułem: „FARMA WIATROWA W GOŚCIERADOWIE. KRAJOBRAZ Z TURBINA W TLE.” Temat konkursu dla starszych dzieci z klas IV-VI brzmiał: „INŻYNIERIA I SZTUKA”, a ich zadanie polegało na przygotowaniu pracy graficznej prezentującej oryginalną wizję turbiny wiatrowej – niespotykany projekt, który mógłby być prezentowany w galerii sztuki. Natomiast młodzież ze szkół ponadpodstawowych miała do wykonania prezentację multimedialną pt. „ŚRODOWISKO NATURALNE W PRZYSZŁOŚCI”. Ich zadanie polegało na przedstawianiu argumentów dlaczego powinniśmy dbać o otaczający nas świat.

Farma Wiatrowa Annopol jako organizator konkursu ufundowała uczestnikom bardzo atrakcyjne nagrody. W tym roku postanowiliśmy namówić młodzież do aktywności w czasie wakacji dlatego nagrodami był sprzęt sportowy i turystyczny. W trakcie trwania imprezy Dni Gościeradowa odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom a także rozdanie pamiątkowych dyplomów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z tego wydarzenia: