Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Dni Gościeradowa 2015

Dni Gościeradowa to cykliczna impreza kulturalno-rekreacyjna, która w tym roku odbywała się w dniach 27-28 czerwca, na stadionie sportowym w Gościeradowie.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury zwrócił się do przedstawiciela firmy Farma Wiatrowa Annopol o wsparcie tego przedsięwzięcia, na co my jako firma odpowiedzialna społecznie chętnie przystąpiliśmy. 

Dla mieszkańców gminy przewidziano wiele atrakcji, m.in. występ zespołu Golden Life,  ale także występy okolicznych mieszkańców- artystów i stoiska lokalnych przedsiębiorców.

My, jako spółka Farma Wiatrowa Annopol, również zaprezentowaliśmy nasze stoisko, by w miłej atmosferze spotkać się z mieszkańcami, odpowiedzieć na nurtujące pytania dotyczące powstania inwestycji oraz rozdać zainteresowanym okazjonalne gadżety: baloniki, długopisy, ulotki, cukierki.