Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

Akcja „bezpieczne wakacje” gmina Bejsce

Z myślą o bezpieczeństwie dzieci zorganizowaliśmy na terenie gminy Bejsce akcję „bezpieczne wakacje”. 26 czerwca 2013 przedstawiciele Farmy Wiatrowej Bejsce rozdali dzieciom elementy odblaskowe w formie opasek, kamizelek, zawieszek oraz naklejek, dzięki którym poprawi się ich widoczność na drogach. Dzięki wspólnej inicjatywie spółki Farma Wiatrowa Bejsce, Dyrektora Szkoły Podstawowej w Bejscach – Pani Jolancie Anielskiej oraz wójta gminy – Pana Józefa Zuwały do akcji zostali również zaproszeni policjanci z Kazimierzy Wielkiej, którzy opowiedzieli dzieciom jak zachować bezpieczeństwo w czasie wakacji. Uczniom szkoły podstawowej w Bejscach bardzo spodobały się nasze gadżety, dlatego chętnie wzięli oni udział w dodatkowym konkursie, w którym trzeba było odpowiadać na trudne pytania policjantów.

Odwiedziliśmy również najmniejsze dzieci w przedszkolach oraz zerówkach na terenie gminy w miejscowościach: Bejsce, Dobiesławice oraz Piotrkowice. Maluchy także otrzymały od nas odblaski, najbardziej spodobały się im naklejki, które mogły umieszczać w najróżniejszych miejscach. Mamy nadzieję, że ta akcja przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa w czasie wakacji, a wszystkie dzieci wrócą po przerwie całe i zdrowe.