Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

7 lipiec 2013 – Święto pieroga – Wysoki Średnie

7 lipca 2013 już po raz V została zorganizowana w gminie Bogoria (woj. świętokrzyskie) impreza pod nazwą „Pierogowy Raj”. Tym razem odbyła się ona w miejscowości Wysoki Średnie. Głównym organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii. Święto pieroga wspierane było również przez Farmę Wiatrową Bogoria, Stowarzyszenie Nasza Gmina Bogoria oraz Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii.

Program imprezy obejmował tradycyjnie konkurs na najsmaczniejsze i najlepiej przygotowane pierogi. Konkurs adresowany był do wszystkich amatorów tego dania z  wszystkich 37 sołectw w gminie Bogoria, oraz organizacji lokalnych jak koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia.

Farma Wiatrowa Bogoria to spółka już szeroko znana na terenie gminy Bogoria. Realizuje ona projekt farmy wiatrowej na terenie gminy i bardzo angażuje się różne inicjatywy lokalne, co ma na celu przybliżenie inwestycji mieszkańcom gminy. Tak też było tym razem – przedstawiciele spółki mieli swoje stoisko, w którym rozdawali ulotki informacyjne oraz udzielali szczegółowych informacji o realizowanej inwestycji. Zainteresowanie stoiskiem było bardzo duże. Mieszkańców najbardziej interesował wpływ inwestycji na ich codzienne życie. Dla najmłodszych uczestników imprezy przygotowanie były gadżety firmowe – balony, wiatraczki, odblaski i cukierki.

W związku z udziałem w święcie „Pierogowy Raj” spółka, jako jeden z organizatorów ufundowała bardzo atrakcyjne nagrody w konkursie na najlepsze pierogi, głównie w postaci sprzętu AGD. W komisji oceniającej smak i sposób przygotowania pierogów zasiadł Prezes Farmy Wiatrowej Bogoria – Pan Marcin Nawrocki, który w późniejszym czasie osobiście wręczał nagrody zwycięzcom.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z tego wydarzenia: