Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ok, rozumiem
Green Power Development
Wersja polska Wersja polska English version

Kontakt

+48 533 404 400
office@green-power.com.pl
Kraków, ul. Zjazdu Gnieźnieńskiego 10/3
Green Power Development Green Power Development Green Power Development Green Power Development

Licznik

1) Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () turbina Vestas V112 o mocy nominalnej 3 MW, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

2) Ilość gospodarstw domowych (zakładając średnie zapotrzebowanie na energię = 0,28 kW/h) zaopatrywanych przez turbinę Vestas V112 moc nominalna 3 MW.

Aktualności

Nabór na płatne praktyki do naszego działu prawnego

Dział prawny firm... zobacz więcej

Informacja dla osób wydzierżawiających nieruchomości na potrzeby farm wiatrowych

W związku z licznymi pytaniami Właścicieli nieruchomości wydzierżawionych na potrzeby farm wiatrowych zamieszczamy poniżej informacje dotyczące... zobacz więcej

Zmiana numeru kontaktowego

Nastąpiła zmiana numeru kontaktowego biura. Aktualnie numer kontaktowy to: +48 22 123-0-300 ... zobacz więcej

Piknik na Stawku 2016

Annopol

Jak co roku Farma Wiatrowa Annopol sp. z o.o. miała możliwość uczestnictwa w organizowan... zobacz więcej

Turniej Miejscowości w Sokołówce

Radzięcin

Mamy przyjemność zrelacjonować Państwu udział spółki Farma Wiatrowa Frampol w wy... zobacz więcej

Archiwum aktualności

18 sierpień 2013 - Festyn Rodzinny w Kluczewsku

W dniu 18 sierpnia 2013 r. w Kluczewsku (woj. świętokrzyskie) odbył się Festyn Rodzinny – impreza zorganizowana przez Urząd Gminy na gminnym stadionie sportowym.  Na scenie pojawiło się wiele zespołów m.in. ludowych, disco-polo, coverowych a także wystąpił znany kabaret. Imprezę w Kluczewsku zakończyła dyskoteka pod gwiazdami.

Na Festynie nie zabrakło również naszej spółki – Green Power Sigma Sp. z o.o., która realizuje projekt farmy wiatrowej na terenie gminy Kluczewsko. Jak zawsze na takich imprezach, firma zaprezentowała się na swoim stoisku, na którym rozdawane były ulotki informacyjne dla mieszkańców gminy. Można było również porozmawiać z przedstawicielami firmy o planowanej inwestycji. Mieszkańców najbardziej interesował wpływ inwestycji na ich zdrowie, codzienne życie oraz środowisko. Dla najmłodszych uczestników imprezy przygotowanie były gadżety firmowe – balony, wiatraczki, elementy odblaskowe oraz cukierki.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia: